Brosch Lea Stein

326590

LEA STEIN, brosch, Paris, formgivna på 1940-talets slut, bakelit, i form av en kubistisk katt, signerad, höjd 8 cm

Guld/Smycken, Broscher

Brosch Lea Stein

Budhistorik (7 bud)
2025017
900
2025009
850
2024656
2021975
700
2021126
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.