Målning 1900

326579

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Landskap, signerad, olja på duk, ca 18x23 cm;
Etikett på spännramen, Kunsthandel Gebroeders Koch, Rotterdam

Saknar ram

Monter 2

Målning 1900

Budhistorik (5 bud)
2020059
1 700
2018604
1 600
2017648
1 400
2016218
2015288

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.