Peter Freudenthal färglitografier

326564

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Geometrisk komposition, signerade och daterade Peter Freudenthal 1984, 94/150 resp 122/150, färglitografi, 18 x 46 resp 46 x 18 cm

Fack 11

Budhistorik (15 bud)
2005650
2005478
2005647
2005478
950
2005529
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.