Ytterfoder

326562

YTTERFODER, Kina, 1900-tal, glaserat lergods, dekor med drakar, höjd 40, diameter 43 cm

Sprickor, skador

Orientaliskt, Porslin

Rum 12

Ytterfoder

Budhistorik (4 bud)

2002319
2002317
2002315
2001982

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.