Einar Jolin färglitografi

326561

EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv från Gripsholm, stämpel signerad Jolin, 9/360, färglitografi, ca 45 x 55 cm

Ngt gulnad

Fack 48

Einar Jolin färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2006596
550
2006382
500
2006347
450
2004016
2003663

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.