Stig Borglind etsning och torrnål

326559

STIG BORGLIND (1892-1965): "Vintervilt", signerad Stig Borglind, monogramsignatur i plåten, etsning o torrnål, ca 34 x 26,5 cm

Fack 40

Budhistorik (3 bud)

2005813
1998509
1995675

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.