Johannes Ravn oljemålning

326557

JOHANNES RAVN (1922-1991): Rådjur, signerad o daterad J. Ravn -51, olja på duk, ca 50 x 61 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Johannes Ravn oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2005894
2005424
950
2004088
900
1995994
850
2004087

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.