Frans Gard oljemålning

326554

FRANS GARD (1892-1978): Skärgårdsmotiv med tallar, sign. F Gard, olja på pannå, 73 x 92 cm

Rum 22

Frans Gard oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2002773
450
2002772
2002771
1994474

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.