Säng gustavisnsk stil

326553

NORDISKA KOMPANIET, säng, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålad, bäddmått ca 100 cm

Slitage, färgbortfall

Rum 5

Säng gustavisnsk stil

Budhistorik (16 bud)
2006255
2006234
2 800
2006254
2 800
2006234
2 400
2006232

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.