Barskåp Danmark

326551

BARSKÅP, 1950/60-tal, Danmark, delvis i jakaranda, öppnas ovanifrån, med skivor och insida delvis i bakelit, på hjul och med inredning, etikettmärkt Danish Furnituremakers Control, höjd ca 56, 60x50 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
CITES-intyg medföljer, finns att avhämta vid utlämningen

Rum 3

Barskåp Danmark

Budhistorik (24 bud)
2008194
7 400
2007936
7 200
2007936
7 000
2008187
6 800
2007936
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.