Dansk soffa

326544

SOFFA, 1900-talets mitt, valnöt, beige skinnklädsel, Danmark, längd 228 cm

Klädseln med slitage

Möbler, Design

Rum 12

Dansk soffa

Budhistorik (44 bud)
2008104
13 500
2008098
13 000
2008089
12 500
2008097
12 500
2008089
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 288 EUR, 1 449 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.