Byrå sengustaviansk stil

326542

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, med stenskiva, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 75, 84x45 cm

Nyckel saknas, ytskador

Rum 5

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
2005144
2002775
1997390
1996863
550
1996763
500

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.