Axel Wallenberg teckning

326538

AXEL WALLENBERG (1898-1996): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Axel Wallenberg 1943, krita på papper, 30x27 cm, med dedikation

Konst, Teckningar

Fack 53

Axel Wallenberg teckning

Budhistorik

2015-09-15 kl 18:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.