Henri Laurens litografi

326533

HENRI LAURENS (1885-1954) "Femme allongée au bras levé", omkring 1950, signerad och numrerad H. Laurens 101/200, färglitografi,
I. 29 x 43 cm S. 38 x 52,5 cm
.LITTERATUR: Völker 30

Fläckar

Fack 22

Henri Laurens litografi
Budhistorik (11 bud)
2006592
2 400
2006591
2006591
2005407
1 900
1996533
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.