Kunz Meyer-Waldeck oljemålning

326503

KUNZ MEYER-WALDECK (Tyskland, 1959-1953): Gossar på strand, signerad Kunz-Meyer Waldeck, olja på pannå, 33x48 cm

Pannån något ojämn

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Budhistorik (15 bud)
2020201
5 000
2020199
4 800
2020194
4 600
2020188
4 400
2020186
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.