Bordsplateau mässing

326501

BORDSPLATEAU, 1900-talets första hälft, mässing samt spegelglas, på kulfötter, märkt AB Metallsmidesfabriken Anderstorp, 40x18,5 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 27

Bordsplateau mässing

Budhistorik (14 bud)
2005950
900
2005760
850
2004242
1994852
750
1995705
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.