Gustav Rienäcker oljemålning

326500

GUSTAV RIENÄCKER (Tyskland, 1861-1933): Landskap, signerad, olja på duk fäst på pannå, 38x53 cm

Ytsmuts.

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Gustav Rienäcker oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2019178
500
2019164
2015027

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.