Axel Nilsson - målning

326499

AXEL NILSSON (1889-1981): Stilleben, signerad Axel Nilsson och otydligt daterad 43, olja på pannå, 33 x 41 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Axel Nilsson - målning

Budhistorik (10 bud)
2011745
1 800
2011739
1 600
2011735
2011733
2011729

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.