Spegellampetter i gustaviansk stil

326497

SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, för 1 ljus vardera, förgyllda, träskuren dekor med rosett samt pärlstav, höjd 37x24 cm

Belysning, Vägglampor

Monter 27

Budhistorik (9 bud)
2006846
2 800
2006844
2 600
1997350
2 400
2006842
1997350

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.