Birger Ljungquist teckning

326493

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965), i ateljén, signerad och daterad 1945, blyerts, 28,5x24 cm

Konst, Teckningar

Fack 16

Birger Ljungquist teckning

Budhistorik (6 bud)
2004650
550
2006549
500
2004650
450
2006548
2004650

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.