Engelskt spelbord

326488

SPELBORD, 1800-talets första hälft, England, mahogny, låda i sargen, höjd 72, 83x39 cm

smärre ytslitage

Rum 4

Engelskt spelbord

Budhistorik (15 bud)
2005856
3 200
2005874
2005856
2 800
2005873
2 600
2005856
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.