Claes Folcker färglitografi

326480

FOLCKER, Claes (Född 1940): Sandhamnshålet i vintertid, signerad Claes Folcker, 297/360, färglitografi, 54x73 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Claes Folcker färglitografi
Budhistorik (1 bud)

2007373
2015-09-08 12:28:45

2015-09-08 kl 12:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.