Birger Ljungquist akvarell

326477

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965), "Julen 1958", signerad, akvarell, 11x15 cm

Monter 27

Birger Ljungquist akvarell

Budhistorik (8 bud)
2005847
650
2005790
600
2004633
550
2005788
500
2004633
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.