Broderier

326474

BRODERIER, 1 par, 1700-tal, med centrummedlajonger med graverade porträtt, i samtida ram med yttermått 23x14 cm

Skador

Diverse

Monter 27

Broderier

Budhistorik (13 bud)
2005897
2005942
2005897
2 800
1999900
2 600
1999900
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.