Claes Oldenburg skulptur

326467

CLAES OLDENBURG (USA, född 1929): Knäckebröd,
signerad och numrerad på undersidan Oldenburg 10/250, järn, 16,5x9,5 cm

Smärre rost i nedsänkningarna.

Konst, Skulpturer

Monter 5

Claes Oldenburg skulptur

Budhistorik (5 bud)
2009527
5 400
2009526
5 200
2008524
3 400
2008313
3 200
2007805

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.