Mimmo Paladino träsnitt

326459

MIMMO PALADINO (född 1948), "Bosforo II", signerad och daterad 1982, träsnitt på färgat papper moterat på papper, numrerad 23/60, bladmått ca 33 x 26 cm

Ej examinerat ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Mimmo Paladino träsnitt
Budhistorik (3 bud)

2021927
850
2019197
2018750

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.