Gustavianska stolar

326453

STOLAR, 2 st olika, gustavianska, vitmålade

Skador slitage

Rum 5

Gustavianska stolar

Budhistorik (11 bud)
2006606
1 300
2006609
2006606
2006604
2006603
850

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.