Kopia efter Rembrandt oljemålning

326448

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), efter Rembrandt: Saskia, påskrift a tergo Copié en 1925 Ph de Rougemont, olja på duk, ca 73 x 54 cm

Tryckskador, hål

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (19 bud)
2006663
3 600
2006671
3 400
2006663
3 200
2006666
2006663
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.