Richard Ryan silkscreen

326443

RICHARD RYAN (född 1974): (2) ur mappen "Manhattan in Fashion", signerade Ryan och numrerade, silkscreen, bladmått ca 48x62 cm, oramade

Rum 4

Richard Ryan silkscreen

Budhistorik (2 bud)

2004136
550
1995849
500

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.