Skrivbord rokokostil

326435

SKRIVBORD, 1900-talts första hälft, rokokostil, fanérat i mahogny, nyckelbussningar i mässing, höja ca 76, 118x63 cm

Ytskador o slitage, nyckel saknas, blekt skiva

Rum 5

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (7 bud)
2006073
550
2005833
500
2006025
500
2005833
450
2005654

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.