Spelbord 1800-talets slut

326432

SPELBORD, 1800-talets slut, fanérat i mahogny, spelmarker medföljer, höjd ca 68, 84x41 cm

Smärre ytskador

Rum 5

Spelbord 1800-talets slut

Budhistorik (11 bud)
2005988
2 400
2005450
2005450
1 700
2001599
1 600
2001599
750

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.