Skänk 1800-tal

326430

SKÄNK, sannolikt 1800-talets första hälft, invändigt låd- och hyllinredning, imitationsbemålad, höjd ca 104, 98x45 cm
Skador: Senare skyddande lacklager

Maskstungen
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Allmoge

Rum 12

Skänk 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
2031410
4 800
2031197
4 200
2027431
3 800
2024872
2 800
2017443

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.