Sidebard och piedestaler spegelglas

326409

SIDEBOARD, 2 PIEDESTALER, 1900-talets andra hälft, spegelglas samt mässingsdekor, höjd 47, 51X51, 72, 26X26 resp 52x25,5x25,5 cm

Smärre repor

Möbler, Design

Rum 2

Budhistorik (17 bud)
2004550
2 400
2004510
2004549
2004510
1998366
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.