Fåtölj

326397

FÅTÖLJ, rotting och bambu, flätad sits, höjd ca 144 cm

Slitage/smärre skador, senare förstärkt sits

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Fåtölj

Budhistorik (13 bud)
2004864
1 600
2004480
2001984
1 400
1998517
1 300
1991805

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.