Öresund matbord

326395

BÖRGE MOGENSEN, 1900-talets andra hälft, bockbord, "Öresund", ek, 70, 190x85 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Design

Rum 22

Öresund matbord

Budhistorik (67 bud)
2005364
10 500
2005354
10 000
2005354
9 800
2005351
9 600
2005349
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.