Ljusstake silver Wien 1854

326394

LJUSSTAKE, silver, Wien 1854, kvadratisk fot, balusterformad ljushållare, handtag, höjd 9 cm, vikt ca 155 g

Lagningar skador

Silver

Monter 5

Ljusstake silver Wien 1854

Budhistorik (14 bud)
2019243
2019221
1 400
2019241
1 400
2019221
1 300
2019240

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.