Vigg Pedersen akvarell och tusch

326369

VIGGO PEDERSEN (Danmark, 1854-1926): Kristus i Getsemanahave, signerad och daterad Viggo Pedersen 1902, akvarell och tusch på papper, 19x26 cm

Konst, Teckningar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (15 bud)
2008927
2008924
2008535
2008922
2008535
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.