Buddhafigur

326350

BUDDHAFIGUR, 1900-talets första hälft, förgylld, höjd ca 36 cm

Skador, slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Monter 26

Buddhafigur

Budhistorik (16 bud)
2004515
2002256
950
2002256
900
2001014
850
2000584

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.