Lisa Rinnevuo oljemålning

326334

LISA RINNEVUO (född 1972): "Mind", signerad och daterad Lisa Rinnevou -2002, olja på duk, 40x40 cm

Rum 19

Lisa Rinnevuo oljemålning

Budhistorik (43 bud)
2005425
12 500
2005430
12 000
2005425
11 500
2005419
11 000
2005403
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.