Dansk skola 1800-tal olja

326333

DANSK SKOLA (1800-tal): Interiör med sällskap, osignerad, påskrift på spännramen "Hans Kofoed", olja på duk, 74,5 x 108 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Dansk skola 1800-tal olja

Budhistorik (5 bud)
2019105
5 400
2018104
4 400
2009171
4 200
2007708
2007225
500

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.