Barnbild 1900-talets andra hälft

326330

BIL, för barn, 1900-talets andra hälft, lackerad plåt, plastdetaljer, sitthöjd 28, längd ca 74 cm

Smärre skador och slitage

Diverse, Leksaker

Rum 12

Budhistorik (20 bud)
2004797
1 400
2004788
1 300
2004796
2004788
2004784

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.