Fåtöljer i skinn

326329

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, klädsel i svart skinn och ben i jakaranda, med lösa sitt- och ryggplymåer, sitthöjd ca 41 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
CITES-intyg medföljer, finns att avhämta vid utlämningen

Rum 2

Fåtöljer i skinn

Budhistorik (36 bud)
2004589
4 800
2004552
4 600
2004552
4 200
2004503
2004551

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.