Satsbord 1900-talets andra hälft

326328

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, höjd ca 54, 61 x 35 cm

Brukslitage

Rum 5

Budhistorik (17 bud)
2004909
2004840
2004854
2004840
950
2004853
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.