Bord

326322

BORD, 1900 talets början, bemålat furu, höjd 75, diameter 78 cm

Slitage och skador

Rum 6

Bord

Budhistorik (9 bud)
2004809
700
2004868
650
2004809
600
2004727
550
2004604
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.