Orientmatta

326315

ORIENTMATTA, semiantik, Azarbaydjanprovinsen, ca 244x127 cm

Slitage, smärre fläckar, smärre skador, lagning

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (11 bud)
2010089
1 800
2009921
1 700
2010088
1 600
2009921
2009917
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.