Ytterfoder vas kudde i keramik Kina

326314

YTTERFODER, VAS, KUDDE, keramik, Kina, 1900-tal, höjd ca 18-20-23 cm

Spricka på vasen, ytterfoder med krafigt nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 26

Budhistorik (2 bud)

2005644
1993603

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.