Spegel med konsolbord

326307

SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, konsolbord höjd ca 76, spegeln 170 x 66 cm

Slitage och skador

Diverse, Speglar

Rum 3

Spegel med konsolbord

Budhistorik (23 bud)
2000598
4 600
2004152
4 400
2000598
4 200
2003433
2000598
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.