Alexander Vasilenko färgserigrafi

326305

ALEXANDER VASILENKO (född 1965), "Blue Torso", färgserigrafi, signerad Vasilenko, daterad 172/240, ca 88x58 cm

Oramad

Rum 3

Budhistorik (22 bud)
2005580
3 600
2005573
3 400
2005567
3 200
2005559
2005563
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.