MIMMO PALADINO (född 1948)

326302

MIMMO PALADINO (född 1948), "Bosforo V", signerad och daterad 1982, träsnitt på färgat papper monterat på papper samt collage, numrerad 20/60, bladmått ca 33 x 26 cm

Ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

MIMMO PALADINO (född 1948)
Budhistorik (3 bud)

2020011
2018747
900
2010078
700

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.