Mimmo Paladino akvatintetsning

326301

MIMMO PALADINO (född 1948), "Occhiodibrace", signerad och daterad 1981, akvatintsetsning, numrerad 21/50, ca 49 x 67 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (3 bud)

2010073
2009834
2009833

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.